Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen országokban, esetleg...

Milyen országokban, esetleg más kontinensen-gondolok itt Auszráliára és Amerikára-lehet elhelyeszkedni fodrász szakmával és angol nyelvtudással? Ja, azt kihagytam, hogy családosan.

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Angliaban, *esetleg* de konnyen lehet hogy ott is mosogatas lesz belole.
2014. szept. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden olyan országban, ahol az emberek beszélnek angolul és nő a hajuk.
2014. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fodrász szakmával akarsz Ausztráliába és Amerikába menni?

Ezzel Angliában is csak mosogatás lesz.

2014. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy talán el lehet, hogy nyitsz egy vállalkozást az adott országban
2014. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Èrtem! Egyszer beszèltem egy Ausztràl növel, ö mesèlte, hogy kint egy magyar fiúhoz jàr fodràszhoz, úgyhogy szerintem nem lehetetlen! Amúgy imàdom a szakmàm, csak ezt akarom csinàlni, úgyhogy mosogatni nem megyek! :) Csak gondolkodtam ezen, mert mind kèt helyen szívesen èlnèk, szàmomra csodàlatos helyek, rengeteg lehetösèggel! Persze megfontolandó, hisz elèg nagy vendègkört hagynèk itt, stb...Köszi a vàlaszokat!

Esetleg, ha valaki konkrèt biztos vàlaszt tud adni a kèrdèsemre, nem csak talàlgat, kèrem írjon!

2014. szept. 7. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha kimész, akkor Ausztráliát ajánlanám mindenképpen, szinte minden szempontból jobb.

De ha mégis Amerikába gondolkozol, akkor Kanada inkább, mint USA.

2014. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

USAba fodraszkent nulla az eselyed kijutni.


Eloszor is:

- csakis legaliskent (zoldkartyas v. munkavizumos) dolgozhatsz fodrasz szakmaban

- csakis miutan megcsinaltad a helyi szakvizsgat dolgozhatsz fodraszkent

- a helyi szakvizsga nemcsak hajvagasbol all, hanem a kozmetikus szakmaval van egybekotve

- csak helyi tanulmanyok vegeztevel tudsz elmenni vizsgazni

- helyi tanulmanyokat csak legaliskent tudsz elkezdeni (munkavizum vagy zoldk.)


Es akkor a csaladod meg sehol nincs!


Persze nemcsak Ausztraliaban vannak magyar fodraszok, itt kint az USAban is ismerek vagy harmat, de ok eloszor amerikaival kotott hazassag utjan szereztek meg a zoldkartyajukat, majd elvegeztek a sulit (allitasuk szerint tok fos, mert alig kell hajat vagni, foleg a kemian van a hangsuly, meg az eszkozok tisztan tartasa meg biztonsag stb) es miutan elvegeztek a sulit es sikerult a vizsga kaptak engedelyt, amivel mehettek szalonba dolgozni. Sajat fodraszuzletet nyitni nem is mernek almodni, hacsak nem egy sugardaddy a ferjuk! Ahhoz rengetek toke kell es a hajvagasbol nem lehet h.lyere gazdagodni...hacsak nem vagy irto mazlista es nincsenek osszekotteteseid (pl. egy neves szalon bevesz es hires emberek hajat vaghatod, de azert oda irto nagy mazli es nem keves kiemelkedo szaktudas szukseges!)

2014. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ilyen vàlaszra vàrtam! Köszi szèpen!
2014. szept. 8. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!