Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vigyek ajándékba?

Zsani05 kérdése:

Mit vigyek ajándékba?

Figyelt kérdés

Na szóval..........Megyek majd Csehországba és egy családnál lesz a szállás. (cserediák programos valami) és hogy mit vigyek nekik ajándékba, mert mondták, hogy valamit vinni kell. 1 testvére van aki fiú, és nem tudom hogy hány éves.

A gyerek lány! Az anyukának, apukának már megvan, hogy mit viszek.........De a gyerekeknek nem tudom. HGa valami ötletetetk van légyszi írjatok! Thx xx


2014. szept. 14. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt legalább tudod, hogy a lány hány éves?
2014. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami magyar dolgot, pl. egy kalocsai hímzéses "akármit", egy szép Balaton formájú "valamit", de ha "gyorsan" odaérsz, vihetsz nekik Túró Rudit vagy kürtőskalácsot, ha tudod, te is elkészítheted, vagy ha van kézügyességed, valami kreatív dolgot is lehet, pl. gyöngyből magyar-cseh zászlót fűzni, Hungary feliratú csomózott karkötőt csinálni, vagy amit te gondolsz. Ha tudod, hogy mi(k) a hobbyjuk/hobbyjaik, ahhoz kapcsolódó is lehet, de szerintem sejtik, hogy valamit viszel, így nyugodtan megkérdezheted, hogy mit szeretnek csinálni, ha esetleg nem tudnád. (Tudom, hogy a szülőknek már megvan, de ha nem gondoltad, és van rá lehetőséged, vigyél egy kis pálinkát is, akiknek én adtam, eddig nagyon örültek neki.)


Érezd jól magad!

2014. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vannak tipikus "hungarikum" ajándékok, azokból vigyél valamit.


A gyereknél a legnagyobb kérdés, hogy hány éves, az határozza meg az ajándék mibenlétét.

2014. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!