Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit vigyek haza Spanyolországb...

Mit vigyek haza Spanyolországból ajándékba az alábbi embereknek?

Figyelt kérdés

anyukám (57)

apukám (77)

egy barátom (22)

Mindenkinek csak egy apróságra gondoltam, szinte jelképes dologra, ami nem túl nehéz (a poggyász súlya miatt).


2012. aug. 11. 00:54
 1/4 anonim válasza:
100%
Én bárhova megyek, mindig hozok anyukámék hűtőjére hűtőmágnest :)
2012. aug. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hűtőmágnes,képeslap,kulcstartó,de majd ott meglátod millió kis küzyüt árulnak a shopokban.

és picit nehzebb de a mazsolabort ki ne hagyjátok!

2012. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mazsolabor az görögországi különlegesség. :))))))))

Gondolom, a Sangriával kevered, kedves utolsó?


Hogy ne offoljak:

Mi az itthoniaknak általában bögrét, kávézószettet, vagy valami olyan italt hozunk haza, ami az ország különlegessége. Ha cigiznek, akkor esetleg hamutartó. Vagy ahogy előttem írták hűtőmágnes, kulcstartó.

Esetleg konyharuha, párna, ilyesmik. De tényleg, majd ott meglátjátok, sok minden van.


Ha szabad kérdeznem, hova mentek? Tavaly mi is Spanyolországban nyaraltunk. :)

2012. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja én nem nyaralok, unokatesómnál vagyok, de már 1 hónapja :D 1 hét múlva megyek haza. Alicante amúgy a város neve. A kislányára vigyázok.
2012. aug. 11. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!