Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol érdemes most letelepedni,...

Hol érdemes most letelepedni, ahol érdemes uj életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Magyarországon nincs jövő,mindegy milyen okból is,de ugy látom innen menni kell.

A kérdés hogy hova érdemes.Várom a tapasztalatokat.


2010. jan. 21. 18:54
1 2
 11/11 anonim válasza:
Előző vagyok,kifelejtettem a családot és a barátokat is,persze nem véletlenül,lassan már ők sem emlékeznek ránk.Az-az évi egy-két szabadság amikor hazamegyünk semmire nem elég.Persze nem akarlak lebeszélni,de szerintem,10 emberből 9 csak azért nem akar hazamenni innen,mert el sem tudja képzelni hogy hogy dolgozzon otthon ennek a pénznek amit itt keresünk meg a harmadáért.Pedig hidd el külföldi munkaerőnek lenni nem olyan felemelő érzés,semmit nem tanulsz,ráadásul hülyének néznek,lenéznek,(főleg ha nem tudsz angolul rendesen).Szóval nem tudom ki az aki barátságosnak tartja az íreket,valószínűleg kevés ír munkatársa,főnöke van.Más országokban nem tudom mi a helyzet.
2010. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!