Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha felajánlanák, hogy ingyen...

Ha felajánlanák, hogy ingyen elmehetsz egy országba, államba vagy szigetre, az alábbiak közül melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Norvégia, India, Húsvét-szigetek, Fülöp-szigetek vagy Oregon
2010. jan. 28. 12:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
inkább elkérném az árát..
2010. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez a válasz nem volt hasznos számomra, de mielőtt ugranál, nem vagy lepontozva, de válassz! Tegyük fel, egy olyan világ, ahol nincs értéke a pénznek, csak az utazásnak. Válassz!
2010. jan. 28. 12:27
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fülöp-szigetek.
2010. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a Húsvét szigeteket választanám. Norvégiában túl hideg az időjárás, India.. na az elég a TV-ben. Fülöp szigeteken nem valami fényes a közbiztonság, sok rosszat hallani ottani zavargásokról. Oregon meg egyszerűen nem szimpatikus.
2010. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
India, mert ezek közül az a legnagyobb, így tulajdonképpen annak a bejárásával tudnék a legtöbbet nyerni.
2010. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem Fülöp szigeteket mondtam,de végül is oda nem mennék,mert állandóan félnék,(sok a kalóz,bűntények és ez nem vicc)Norvégia kilőve,mert hideg van ott.Húsvét szigetek az azért érdekes mert ott vannak a hatalmas kőszobrok.De ott sem élnék mert állandóan ki van téve a tengeri áramlatoknak cunamiknak8nem szeretnék úgy meghalni,hogy megfulladok)Így maradt az Oregon állam...Sok szép természeti látvány van ott,csodás hegyekkel,és az időjárása hasonló Magyarországéhoz..Ha csak ezek közül lehet választani akkor Oregon.
2010. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Norvégia, mert szeretem a skandináv országokat.
2010. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:45 vagyok megint

Bocsi Indiát kihagytam.Mivel ott már voltam,és tapasztaltam,láttam dolgokat oda inkább nem mennék....India teljesen más világ,és kultúra.Szépnek szép az ország(már ahol voltam),de a szegénység,nyomor,és a rengeteg hasonló kinézetű ember mint itt a cigányok engem nem nyűgözött le.

Így marad Oregon.

2010. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Oregon
2010. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

1.Norvégia

2.India


ezek közül valamelyik

2010. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!