Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kanadába vagy Ausztráliába...

Kanadába vagy Ausztráliába érdemes inkább letelepedni?

Figyelt kérdés

A közeljövőben tervezem hogy elhagyom az országot.Persze hacsak meglessz a középfukú nyelvvizsgám.Szerintetek hol érdemesebb letelepedni? Egyáltalán hova lehet hamarabb letelepedni?Várom a tapasztalatokat!


Bunkók és azok,akik ebben az országban kívánnak megnyomorodni, mert itt nem hagyják élni a kis embereket, azok kíméljenek meg a hozzászólásaiktól.Köszönöm.


2010. jan. 28. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ausztráliában befogadóak az emberek, mert tudják, hogy aki képes bevándorolni hozzájuk, az nem akárki.
2015. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szaki19 válasza:

Egyet értek az utolsó hozzászólóval!


Először is kezdjük ott,hogy mind a kettő országban sokkal jobb az átlag fizetés mint itthon.Az időjárást hagyjuk inkább,mert mind a kettőnek szélsőséges.Értelem szerűen Ausztrália egy elég meleg,Kanada meg egy elég hideg,szeles ország.


Ami nekem a legfontosabb szempont,az a bevándorlás.Sajnos Kanadában ha fekete vagy muszlim vagy,akkor szinte 99% hogy beengednek,mert szegény menekült vagy....A Kanadai lakosság kb. 1 negyede Ázsiai vagy fekete bevándorló.Ausztráliában a Távol-Keletiek (Kína,Vietnám,Indonézia)aránya a legnagyobb,azonban míg Kanadában kb. akárkit beengednek,addig Ausztráliában nagyon szigorú követelmények vannak e tekintetben,amit szerintem nagyon jól tesznek.Pl. egy kínai nőt egyszer azért nem engedtek ki a reptérről,mert almákat hozott Kínából és azt mondták hogy azt nem viheti magával mert ki tudja milyen kórokozókat,kártékony rovarokat hoz be az országba.És milyen igazuk volt. :)Mellesleg higgyétek el,hogy másként tekintenek az európai bevándorlókra az ausztrálok.

Nekem Kanadában vannak ismerőseim,Ausztráliáról csak olvastam.Azt mondják hogy eleinte kicsit nehézkes volt Torontóban az élet,de utána belefogtak egy építkezős vállalkozásba és nagyon jól élnek. :) Ausztráliáról is ezt írják,hogy ha van jó angol nyelvtudásod,akaraterőd és némi ügyességed/tehetséged,akkor ott is simán el lehet helyezkedni.


U.I: A

2018. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szaki19 válasza:
U.I: Nekem a Kanadaiak túl elvarázsoltak,legtöbbjük azt hiszi hogy valami szivárványos mesevilágban élnek.Ausztráliában meg az 5 éves kisgyereknek meg már azt tanítják,hogy hogyan nyírja ki a mérges kígyót ha ki kúszik a WC-ből. :D Nekem az ausztrálok olyan tökösnek,vagánynak tűnnek.
2018. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!