Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bécsi adventi vásár! Ti...

Bécsi adventi vásár! Ti mennyit vinnétek?

Figyelt kérdés
Éltünkben elõször megyünk ki erre a vàsàrra és terveztük ,hogy karàcsonyra itt veszünk kis ajàndékokat. Mennyit pénzt vàltsunk euròra, milyenek az àrak, ti mennyit vinnétek?

#Bécs #advent #vàsàr
2014. nov. 24. 05:42
 1/6 anonim válasza:
Az árak olyanok mintha Magyarországon vásárolnál egy jobb" helyen.Azt gondolom tudod hogy 10 euró olyan 3000 ft összegének felel meg. Szerintem 100 euró az reális.Persze kinek mennyi az annyi.Pénteken voltam..és ne hagyd ki tényleg jó és szép is.(Vigyél aprót, egy mosdó használat 2 euró) Nem árt ha van.Jaa..és sok a zsebtolvaj, a pénzre nagyon vigyázz !
2014. nov. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!! :)
2014. nov. 24. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:
nem olcsó hely, és szerintem tele van gagyival. De azért nézd meg. Karácsonyfadíszt vettünk ott végül, mást nem nagyon találtunk :S
2014. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. nov. 24. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen másnak gondolják a prolik ezt a vásárt mint amilyen

ott nincs semmi, csak forralt bor, kolbász meg plüssállat, aztán helló

mit akarsz ott vásárolni?

2014. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy gondoljàk a prolik, de te jobban tudod ahogy làtom, biztos közelebb àll, és azt sem tudom mit akarok vàsàrolni ,mert nem voltam még a közvetlen mellettünk lévõ orszàgokban , de azt meg tudom mondani pl. hogy Capri-n mit érdemes megnézni a magad fajtànak....
2014. nov. 25. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!