Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ausztráliába vagy Kanadába...

Ausztráliába vagy Kanadába költözzek?

Figyelt kérdés

E kettő között vacilálok, nem tudok dönteni, mindkét helyen voltam már, mindkét helyen vannak ismerőseim...

Szerintetek?


2014. dec. 1. 15:29
 1/8 Forevernow válasza:
Ausztrália nekem nagyon szimpatikus, bár régen voltam ott. Kanadáról nincs személyes tapasztalatom, de azt mondják, ott se rossz csak hideg van :)
2014. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, viszont nagyon meleg nyár, és hideg tél - itt legalább van hó, amit Ausztráliában hiányolok.

2014. dec. 1. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Attol is fugg mennyi idore.Kanadában ossz-vissz 1 évet éltem foci miatt de nekem annyira nem tetszett.

Talán Ausztrália de ott meg sose jártam.

2014. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahova kapsz bevandorlovizumot? En azert dontottem Kanada mellett mert ha akarok valahova menni (en eleg sok szakmai konferenciara jarok) akkor Ausztraliabol 15-20 ora repules barhova. Az sok. Eleg nyug a transzatlanti ut is Vancouverbol.
2014. dec. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg Kanada azért is jobb, mert ott van az USA alatta, tehát ha arra fele lakik az ember oda is lehet menni... Ausztrália meg egy nagy kontinens, egész évben egyforma az idő, egyformák a városok, sőt alig van városa, bár igaz elég nagy városai vannak..
2014. dec. 2. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik helyen medvék vannak, ami nem játék, a másik helyen meg brutális nagy pókok.

Nem tudnék dönteni.

Dobj fel egy érmét, egyik oldala egyik hely, másik a másik. Aztán mielőtt leesik észre fogod venni melyiket szeretnéd jobban. :)

2014. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en 28 eve itt elek es garantalhatom neked hogy semi hasonlosag nincs mondjuk Adelaide (del Ausztralia) es Brisbane (Queensland) kozott. az egyik szaraz es forro nyaron a masik iszonyatosan paras viszont cask 30 fok korul van. es ez cask egyetlen idojarasi differencia. mellesleg ide nagyon nehez kijutni ahhoz hogy "ismeroseid " vannak ez nem eleg. jo szakma angol nyelvtudas minimum kozepfoku nyelvvizsga. es also hangon is par millio ft mire kifizeted a koltsegeket.
2015. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ebbe a pár millába miket számoltál bele?
2016. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!