Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bkvnél megbüntetek de rossz...

Bkvnél megbüntetek de rossz adatot írtak be. Akkor él a büntetés?

Figyelt kérdés
bemondásra volt az egész mert elhagytam az iratokat. volt rendőrségi papirom arról írta le a csávó de rossz volt az utca cím amiről nem szoltam.... 1 betű a külömbség vagy kettő két f helyett két t-t vagy az eggyiket írta t-nek. ebbe az esetben megtalálhatnak? vagy így el lehet kummantani. be nem fizetem most mert minden pénzem eltűnt így 32 lesz. illetve másik kézzel írtam alá nem azzal amivel rendesen írok...
2014. dec. 4. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Így simán megtalálhatnak, és ne aggódj, meg is fognak mert kell nekik a pénz. Szóval minél előbb fizesd be mert ennél csak több lesz.


Ja, és máskor vedd meg azt a nyomorult jegyet.

2014. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kamucímet és kamunevet írtál volna be, akkor lett volna rá esély, hogy nem találnak meg, de így, hogy elírtad csak, simán meg fognak találni, mert kell nekik a lé.
2014. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!