Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy 3 órás vonat útra készülök...

Egy 3 órás vonat útra készülök szombaton, egy olyan emberhez akit rég nem láttam. Valószínű rosszul leszek az úton az idegességtől, de nincs időm hányinger csillapítót venni addig készülni kell stb. hogyan próbáljak meg megnyugodni? :/

Figyelt kérdés
A volt barátomhoz megyek aki el akar tőlem búcsúzni mert megy ki Németországba januárba. És 3 hónapja van új barátom, őt nagyon szeretem, nem akarom h a kapcsolatunk rovására menjen egy egyszerű búcsúzás..

2014. dec. 4. 23:57
 1/7 anonim válasza:
0%
Szia! Szerintem csald meg úgy se fog rájönni,és lesz egy jó estéd! Én mindig ezt csinálom bulikba,mert megtehetem!!!!!!!!! :P
2014. dec. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát menjen az exed hozzád, ha el akar búcsúzni, és ne házhoz rendeljen :)
2014. dec. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nő létemre nem én mennék elbúcsúzni egy volt baráthoz. Jöjjön hozzám ő, ha elakar búcsúzni!
2014. dec. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mennék el- búcsúzz el e-mailben, mentsd ki magad, hogy a munkád miatt nem tudsz elmenni (tehát összesen 6 órás út? nem semmi).

A mostani barátod SOHA nem bocsátaná meg, hogy elmész hozzá. A volt barátod "el akar búcsúzni" -mondja, de közben egy köteléket, bilincset akar kialakítani!

2014. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon lenéz téged a volt barátod.

Ha neki van mondani valója, keressen fel ő.

Magához rendel, te meg ugrasz?

Minden esetre eredményes lesz utazásod, ő megy külföldre, ha mostani barátod ezt megtudja, te mehetsz oda, ahova akarsz.

2014. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi van?


Miért leszel te rosszul?


Miért érdekel ennyire az exbarátod, ha már van új kapcsolatod?


Nem tiszta ez nekem. De ha én lennék a mostani barátod, hát elgondolkoznék a kapcsolatunkon... 3 órát vonatozol és izgulsz, hogy látod a volt barátodat? Na akkor ő minden csak nem közömbös... Nem túl hízelgő. De képzeld, marhára a rovására megy, teljes joggal.


Kit szeretsz te nagyon?


Az sem fér a fejembe, hogy miért éppen te vonatozol 3 órát, amikor ő búcsúzna...

2014. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Egy egyszerű búcsúzás"... LOL 6 órát vonatozol (oda-vissza) és megesz az ideg, de higgye el a barátod, hogy neked már közömbös, lezártad a múltat???


Sajnálom a mostani barátodat. Nem ezt érdemelné...

2014. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!