Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni! Kimenjek...

Nem tudok dönteni! Kimenjek egy évre Franciaországba?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok dönteni, 17 évesen kaptam egy lehetőséget, hogy egy évet kint tölthetnék Fr.országba, ott járhatnék suliba, megtanulnám a nyelvet. Viszont itt kéne hagynom a családom a barátaim az osztályom, nehezen tudnék elszakadni tőlük, és ha elmegyek halasztanom kéne,és most olyan jó osztályom van, az osztályfőnök is jó, az alattam lévő osztály nem igazán szimpatikus, az osztályfőnök se.. De ez egy nagy lehetőség tudom,képtelen vagyok dönteni, hülye lennék ha kihagynám ezt a lehetőséget? ti mit tennétek a helyemben?:S
2010. febr. 1. 10:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

megbánnád ha kihagynád. az igazi barátaid megvárnak, kapcsolattartásra is sok mód létezik. eleinte lehet kicsit rossz lenne beilleszkedni és haza vágynál, de a végén majd nem is akarsz hazajönni :P

ne halaszd el a nagy lehetőséget

2010. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Persze. Mindenféle képen menj. Nem azt kell nézni,hogy most mid van.. meg kik vannak. Hanem a jövődet. Annyira rossz helyzetben van most az ország, ne adj isten lehet lesz is rosszabb,hogy ez neked most nagyon nagyon nagyon nagy lehetőség. Bolond lennél ha elhalasztanád. Rengeteg előnyöd lenne belőle később, ha a nyelvet megtanulnád..egyebek.

sikert. :)

23F

2010. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Menj! Vissza se nézz! Sose maradj itt, mások miatt! Te vagy a fontos!
2010. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!