Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki utazott már a relax7.hu...

Valaki utazott már a relax7.hu akciói keretein belül? Tapasztalatokra, esetleges plusz költségekre lennék kíváncsi, amit feltüntetett akciós áron túl kellett fizetni

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 10:29
 1/2 CHEEE ***** válasza:
0%

Az itt válaszadók többsége akkor sem térne be utazási irodához, ha ellenkező esetben levágnák a kezét.

Erre jó okunk van. Ugyanis amikor egy iroda szerveze neked utat, akkor rátesz 50 százalék haszonkulcsot a semmiért.

Pontosabban olyan dolgokért, amit te magad is megvehetsz a neten.

Vannak szálláskeresők, vannak repülőjegy keresők. A vonatjegy árát egy perc alatt derítheted ki.

Mi tart vissza attól, hogy talpraesett légy, és nekiindulj magad??

Vagy kérdezz kicsit mélyebbet, mintsem hogy az adott lehús iroda jó-e...

2014. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha valamelyik utazás tetszik neki, vagy valamelyik hotel, akkor annak a honlapját szerintem meg tudja nézni és össze tudja hasonlítani az árakat.


Én hotelben dolgozom, a relax7 valamivel kedvezőbb, mint az aktuális csomagárak (2 fő, 2 éj, félpanzió 5.000 Ft-tal olcsóbb). Amit a relax7 tartalmaz, az mind benne van az árban, az IFÁ-t külön kell fizetni. Ha többet szeretnél, pl. magasabb kategóriájú szobát, teljes ellátást, belépőket, stb, azért természetesen fizetned kell, de sokan jönnek csak magával a kuponnal, ajándéknak is megfelel, ha annak szánod, habár szerintem minden hotelben lehet kérni, hogy ajándékutalványt állítsanak ki.

2014. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!