Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik ország illik a jellemzé...

Melyik ország illik a jellemzésemre? :D

Figyelt kérdés
Lehetőleg angolul és/vagy franciául beszélnek, nem túl magasak az árak, nem túl nagy az adó, nincs se túl meleg se túl hideg, az emberek barátságosak, van tengerpart de azért modern helyek is. Én Dél-franciaországra gondoltam, de nem tudom milyenek ott az árak. Illetve Luxemburgon és Belgiumon is gondolkodom. Ezekről mit tudtok? Anglia is tetszene, csak nagyon drága, és sokat esik az eső.
2010. febr. 1. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

egyik se illik rá.

valamelyik elvárásodból engedned kell.

2010. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Dél-Fro. drága, de gyönyörű, nekem viszont a cote-d'argent is nagyon tetszett és az sokkal olcsóbb, de Fro-on belül elég szegény vidék.

Málta túl meleg lenne neked/nektek?

2010. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Máltán nagyon meleg van az a baj. Nyaralni biztos szép hely, de ott lakni már túl sok lenne. Akkor ha ez túl nagy "követelmény" írhattok olyanokat is, amikben egy-egy nem teljesül.
2010. febr. 1. 21:50
 4/16 anonim ***** válasza:
Hongkong? :), bár elég drága, de a többi kb. stimmel.
2010. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kanári-szigetek: Angolul/spanyolul beszélnek. A többi elvárás stimm.
2010. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
francia guyana
2010. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Feleségül ne vegyelek?:)

Szerintem Réunion jó hely lenne neked:

[link]

[link] itt találsz adatokat a klímáról is

2010. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kanada! Vagy Utópia!
2010. febr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Belgiumra igaz hogy van tenger, se túl meleg, se túl hideg, de az eső itt is esik. Az emberekre nem mondanám hogy barátságosak, sőt inkább az ellenkezőjét. Dél Franciaországban viszont barátságosabb minden, és az árak se olyan magasak szerintem, mert ha bemész egy hipermarketbe ugyanott vagy mint otthon. Persze ha minden nap étterembe akarsz kajálni az más. Az adó 19,6 %, Belgiumba 21.
2010. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Franciaországba ne menj,nekem rossz tapasztalataim voltak ott,dölyfösek,barátságtalanok sokszor az emberek.Ja és a közbiztonság sem a legjobb.
2010. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!