Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szívesen megnéznék sok helyet...

Szívesen megnéznék sok helyet a világban, csak a higénia meg a betegségek. Szerintetek jogos a félelmem?

Figyelt kérdés
Például elmennék Nepálba, Tibetbe, Kambodzsába, de tartok a nagy piszoktól, meg a védőoltásoktól, meg persze a közbiztonságtól. És ha kapok egy ilyen védőoltást, attól nem lehet nagy bajom?

2015. jan. 11. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen alaptalan a félelmed, de engem ez nem gátolna meg abban, hogy elmenjek.
2015. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsoben es utolsoban voltam, teljesen alaptalan a felelmed, par ovintezkedes es itthon elobb kapsz fertozest mint ott. Ez miatt nem menni hulyeseg. Amugy meg milyen betegseg, milyen kozbintonsab. Mellesleg mindharom helyen jobb mint Magyrorszagon. Sok Azsiai orszgban jartam de betegseget egyedul Angliaban kaptam.
2015. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kozbiztonsag akar lenni
2015. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a felkészültségtől függ, meg a konkrétabb céloktól, viselkedéstől.

De a kérdésed jellege alapján azt tanácsolnám, szerezz előbb Európában tapasztalatokat. Kevésbé rázós, ha valami mégse jön össze.

2015. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha betartassz bizonyos szabályokat, nem lesz semmi bajod meg akkor se ha nem olatatod be magad.

Legalabbis Ázsiában, afrikarol nem nyilatkozom mert nem jartam ott.

A szabályok meg nagyon egyszerűek:

- soha ne igyál csapvizet

- ne egyel vagy vegyel semmit az utcan

- mindig moss nagyon alaposan kezet

- gyümölcs zöldség hejat hamozd meg

- jegkocka nelkul fogyaszd az italodat es Figyelj oda milyen helyen eszel


Ennyi. Tapasztalatból mondom, oltás nelkul mentem putris ázsiai helyekre is es nem lett semmi bajom.

2015. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!