Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak megnéznek, de nem közeled...

Csak megnéznek, de nem közelednek felém, miért?

Figyelt kérdés

Átlagos lány vagyok külsőre. Nem vagyok csúnya, de kiemelkedően szép se. Az öltözködésemmel nincs baj.

Mégis a következő a helyzet: akárhova megyek(bulizni, nyaralni, sétálni, boltba, edzeni), csak megnéznek a férfiak, megbámulnak, esetenként utánam fordulnak, de mégse közeledik egyik se felém.

Nem vagyok könnyűvérű, ledér külsőre, így nem hiszem, hogy azért nem közelednek.

Akármelyik barátnőmmel beszélek, közelednek feléjük, leszólítják őket, külsőtől függetlenül(tudom, a szépség relatív).

Mivel ezek a srácok nem ismernek még, ezért nem is lehet azt mondani, hogy a belsőmmel lenne baj.

Privátokat nem kérek, mármint, nem szeretnék magamról képet küldeni, de tényleg nem a külsőmmel van a baj(fiúk-lányok egyaránt megmondták, meg amikor az osztályból a fiúk értékelték a lányokat, jó "eredményt" kaptam). De akkor mi lehet az oka?

Esetleg érződhet a kisugárzásomon, hogy picit zárkózottabb vagyok?

A kérdést azért írtam ki, mert engem kifejezetten nyomaszt, amikor a korosztályom vagy nálam fiatalabb lányok kb. mindenkit ismernek a körzetemben, és egy vagon fiú oda van értük.

Felém még buliban SE közeledtek a fiúk. Ilyenkor már kezd nyomasztani a dolog.


2015. jan. 6. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Engem meg meg sem néznek a lányok. :D
2015. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mert egy darab husi vagy
2015. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Este van.Aludjál szèpen.

Majd holnap aggódunk ezen...

2015. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok könnyűvérű, ledér külsőre, így nem hiszem, hogy azért nem közelednek."

De.


"Esetleg érződhet a kisugárzásomon, hogy picit zárkózottabb vagyok?"

A kérdésben benne a válasz.

2015. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha megbámulnak, akkor kifejezetten szép lehetsz. A kifejezetten szép lányoknál pedig kifejezetten kevés srác próbálkozik önbizalomhiány miatt.
2015. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

5. nem csak erről van szó :D

a kifejezetten szép lányok általában kifejezetten nagy [...]-k

2015. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Néz, elmosolyodsz aztán félrenézel, majd ezt még párszor. Ha csak nézel ki a fejedből, h ez már megint mit bámul, akkor honnan tudná szerencsétlen pasi, h zöld a lámpa.
2015. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a megoldás!
2015. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, mint te. Még én sem jöttem rá, hogy miért van, biztos valamilyen szinten látszik rajtunk, amit te is mondtál, hogy zárkózottabbak vagyunk.
2015. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22.23-ra írtam, hogy szerintem is ez a megoldás. Talán jobb nő vagy az átlagnál.
2015. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!