Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy működnek a dolgok a...

Hogy működnek a dolgok a Bécs-kártyával?

Figyelt kérdés
a páromat szeretném elvinni tavasszal a Práterbe, és áraknál azt dobja ki hogy "Bécs-kártyával kedvezőbb". hogy működik ez a rendszer? hogy tudok ilyet rendelni? utána akkor tképp annyi a dolgom h eljussak Bécsbe és onnantól utazásra, belépőkre, mindenre kedvezmény? meséljen nekem valaki róla, légyszi!

#Bécs #Práter #bécs-kártya #bécskártya
2015. jan. 24. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Itt rengeteg infó van róla, én legutóbb a metro aluljáróban vettem. Az utazás minden vonalon az adott időszakban rendezve van, belépőkre viszont nem mindenhol adnak kedvezményt, ennek utána kell nézni konkrétan. De egyébként nagyon hasznos, ha sokat utaztok tömegközlekedési eszközzel, nagyon megéri az árát.

2015. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!