Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik az a hely, ahol már...

Melyik az a hely, ahol már jártál és teljesen magával ragadott?

Figyelt kérdés
Milyen volt a hely hangulata, miért ragadott magával annyira? Mit lehet ott csinálni? Annak is örülnék, ha mesélnétek az ottani élményeitekről :)

2015. febr. 6. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nepál, Indonézia. A hely hangulatát nem lehet leírni ott kell lenni. Nepálban túrázni lehet hihetetlen környezetben. Indonéziában pedig mindent lehet amit csak el tudsz képzelni, túrázni, vulkánt mászni, búvárkodni stb
2015. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Osztrák Alpok.


Élvezheted mindazt ami nekünk nics meg itthon. Gyönyörű tájak, falvak, magas hegyek, fenyveserdő, tisztaság, nyugalom, gazdagság, jó levegő, virágos házak stb.

2015. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Egyiptom üdülőövezet. Imádom, visszatérő vendég vagyok.

-csodás idő, mindig süt a nap

-luxus kiszolgálás

-ócószág

-jó kaják

-és hát az a tenger, imádok ott búvárkodni


Összességében potom pénzért egy olyan intenzív és tökéletes kikapcsolódást nyújt, amilyet még nem tapasztaltam. Egész nyaralás alatt, ha nem akarok semmit sem csinálni, csak kifekszem a fűre napozni a sivatag közepén és búvárkodok meg koktélozok. Ha mehetnékem van, elmegyek ilyen-olyan programokra. Minden egyes forintot megér.

2015. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gran Canaria, a sziget belsejeben a kis hegyi falvak, Agüimes, Santa Lucia.

Nagyon jo hangulata van a terrakotta hazaival, kis sikatoraival, amik palmaligetekbe, gyumolcsosokbe vezetnek. Jokat lehet turazni, hegyet maszni, bringazni, mindig kellemes tavaszias ido van es gyonyoru a kilatas az oceanra.

2015. febr. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Firenze. Nekem elég hogy lehet a régi épületeket nézni. Főleg a dómot. Leírhatatlanul szép.
2015. febr. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Marrakesh
2015. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Árulja már el nekem, ki az aki egy ilyen kérdésre adott választ lepontoz? :D de most komolyan..
2015. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen jártam már. Engem Kréta szigete nyűgözött le, gyönyörű volt. Ott hajóval elmentünk egy szigetre, ami úgy nézett ki, mintha egy trópusi szigeten kötöttünk volna ki és amikor feltűnt a láthatáron a sziget akkor a Part c. film zenéje szólt.:))
2015. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Menyi barom van ebben az országban. Egy ilyen kérdésre adott válaszokat hogy lehet lepontozni sőt egyáltalán pontozni.
2015. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Bali, Indonézia,

gyönyörü kornyezet, kedves, mosolygos emberek, olcsó minden, jo kiszolgálás, és valoban mindenet lehet, buvárkodni, elefánton lovagolni, delfinnel uszni, stb. :D

2015. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!