Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nápoly tényleg olyan, mintha...

Nápoly tényleg olyan, mintha nem is európai, hanem inkább egy afrikai város lenne? Tényleg teljesen kaotikus, szemetes, veszélyes hely?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Én voltam ott, két órát, ez alatt molesztáltak és kiraboltak. Tényleg koszos és kaotikus.

De.. ha ismered a várost, tudod mit kell elkerülni, nem utazol buszon (ott történtek velem a legrosszabb dolgok), akkor nagyon szép és érdekes. Pl. ha hajóval mész és kihagyod a várost csak Caprira mész, akkor az szerintem biztonságos. Vagy ha szervezett túrán veszel részt, esetleg kísérővel aki ismeri a várost.

2013. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Ha ronda vagy és öreg, akkor kevésbé kalandos...


De ha csak egy kóbor numerára vágysz buszozás közben,

azt is megoldják a helyiek.

2013. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Szintén voltam Nápolyban több napot, és nekem tetszett. Bár tény, hogy vannak zűrös részei, és nem egy Stockholm tisztaság szempontjából, de van sajátos hangulata. Kaotikussága leginkább a közlekedésben látszik meg, de ez minden dél-olsz nagyvárosra jellemző. Nem azt mondom, hogy Nápoly rossz hírének nincs valóságalapja, de jócskán fel van fújva, hidd el.
2013. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Én éltem kint, és imádtam. Tudod Rómától délre egy más világ vár rád:)

Jó kajákat lehet enni, jókat bulizni, remek kiindulópont több szigetre is. Viszont vannak kemény szabályai, amit be kell tartani. Közlekedésben, hova szabad menni, és hova nem, bukósisak tilos, nem szólhatsz be senkinek...stb Amíg kint laktam 1x betörtek hozzám, amikor otthon voltam, így meggondolta magát az illető, egyszer az alattamlévő üzlet nem tartotta be a helyi szabályokat, és robbantották. Szerencsére akkor nem voltam otthon. Az összes ablakom betört. Mindezek mellett jó azokra az évekre visszaemlékezni.

2013. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!