Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha normál útlevelet kértem,...

Ha normál útlevelet kértem, van lehetőségem előbb kézhez kapni? (plusz díj fizetése nem jelent gondot)

Figyelt kérdés
Magánútlevelet kértem, normál eljárással – 20 nap, amíg hivatalosan elkészül. Viszont úgy alakult, hogy előbb el kellene utaznom. Van lehetőség rá, hogy előbb kézhez kapjam (gondolom kellene érte + díjat fizetni, de az nem gond)? (Úgy volt, hogy február végén-március elején utazom, febr. 4-én csináltattam, leghamarabb 24-én kaphatnám kézhez, de 18-án szükségem lenne rá).

2015. febr. 9. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 demonlord90 ***** válasza:
az a "leghamarabb" történhet korábban is, főleg kisebb városoknál. A gyorsított eljárást viszont előre kell igényelni, szerintem :\
2015. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló jól tudja, az igényléskor kellett volna jelezned, hogy soron kívül szükséged van rá. Utólag sajnos már pénz ellenében sem lehet meggyorsítani.
2015. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!