Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » LosAngeles-i magyarokkal...

LosAngeles-i magyarokkal szeretném felvenni a kapcsolatot! A családommal szerenénk ki menni egy pár hónapra! Szállásra lenne szükségünk! A 3éves kisfiammal és a férjemmel szeretnénk ki menni! Facebook-on is elérhető vagyok! Bisztriczkiné Simon Erika?

Figyelt kérdés
Esetleg olyan valaki,akinél el lehetne lakni? És mennyiért?
2015. febr. 14. 14:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

" setleg olyan valaki,akinél el lehetne lakni? És mennyiért?"



hmmm... akkor minek kérdezel ilyet ha nem akarsz valakihez befészkelni magad.


Ha szállásra van szükséged akkor azt magad is megtalálod a neten, vagy nem így kell a kérdést feltenni, hanem úgy, hogy

"melyik ügynökségekhez, vagy melyik albérletet kiadó oldalakat nézzek ha családostul akarunk több hónapra szállást??

2015. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Az elején még nem arról volt szó hogy "új életet" akartok kezdeni. Így aztán végképp nem fog senki befogadni, mivel gondolom dolgozni akartok (végzettség, nyelvtudás?) és senki nem fog fekete munkásokat bujtatni.
2015. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Homeexchange

couchsurfing


Nekem tesómák most mennek ki 3 honapra homeexchanggel. Ti mikor mennétek?

2015. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell privat üzenetet küldeni, ha gondod van ide írd le. Nem megalázásból írtam amit írtam, de te magad írtad le, hogy valakinél el lehetne-e lakni, és mennyiért. Ezt nem tagadhatod, hiszen ott van a szemünk előtt. Mondatot a legtöbb ember tud értelmezni, ahogy én is. Ez a mondat, hogy " Esetleg olyan valaki,akinél el lehetne lakni?" még véletlenül sem azt jelenti, hogy

"tud valaki olyan oldalakat ahol szállást tudunk nézni?"


Azért csak kíváncsiságból. Ha már a googlen nem találtál megfelelő linkeket /oldalakat ahol szállást keress, vajon a megfelelő engedélyek megvannak? Mint munkavállalási engedély vagy zöldkártya? Vagy 3 éves gyerekkel illegálisan akartok kimenni??? És te írsz nekem arról, hogy megvagy alázva??? Ki az az eszement aki kisgyerekkel mindenféle engedélyek nélkül neki vág egy ismeretlen világnak?

HA meg azt írod, hogy van munkavállalási engedélyetek, van zöldkártyátok akkor hogy a fenébe nem tudsz egy szállást elintézni?? Tapasztalatból mondom, hogy kint nem a szállás megtalálása a legnehezebb gond. További szép napot

2015. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!