Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen egzotikus helyre tudok...

Milyen egzotikus helyre tudok kimenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni, és bár már elhatároztam hogy mi szeretnék lenni, előtte külföldön szeretnék megállapodni egy 3-4 évre, és nagyon vonzanak az ilyen tengerpartos helyek, egy szállodában valami vendéglátós munkát végezni. Mivel vendéglátás-idegenforgalom szakon tanultam ez az a terület is ahol el tudnék helyezkedni, tehát mondanátok olyan helyeket ahova ki tudnék jutni munkavégzés gyanánt, és lehetőség szerint trópusi hely legyen, mert kalandvágyó vagyok! :)

2015. márc. 4. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg, van-e szakmai tapasztalatod.


Menj oceanjarora, ott eleg kalandot talalhatsz.:)

2015. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint hajópincérnek vagy bármi hajón folytatott munkához 20 évesnek kell lenni, én pedig csak 18 leszek áprilisban. :/ Ezért gondoltam hogy valami szilárd talajon kéne próbát tennem, egy vendéglátó ágon. Egyébként stewardess szeretnék lenni később, de az jó pár év múlva lesz, addig milyen munkát lenne érdemes kezdenem?
2015. márc. 4. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg, lehet, hogy ott van korhatar. Esetleg folyami hajon?


Vagy keress ra a delREY-re, ok tudnak adni szakmai gyakorlatot kulfoldon. Aztan, ha ez meg van, utana mar magadtol is tudsz munkat keresni.

2015. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen, tapasztalat nélkül nem sok lehetőséget fogsz találni, de azért nem lehetetlen.

Nyelvtudással hogy állsz? Ad az iskolád konkrét szakmát? Ha mondjuk 2 nyelven jól beszélsz, akkor próbálkozhatsz animátor munkát keresni. Még a pincér/pultos melót látom esélyesnek, bár ezeket jellemzően csak helyben lehet találni.

Ha 3-4 évre tervezel, akkor érdemes lenne egy kis tapasztalatot szerezni, illetve ha az iskoládban nem tanultad, akkor egy intenzív tanfolyamot elvégezni pl pincérként.

2015. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az animátor ... ez a szó hogy a pokolba terjedt el itt Kelet-Európában? A Hotel Entertainer az egy dolog de ebből hogy lett az a szó amit normális helyeken rajzfilmesekre használnak??
2015. márc. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!