Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Dél-Afrika vagy India biztonsá...

Dél-Afrika vagy India biztonságosabb?

Figyelt kérdés
Közbiztonságot és az őshonos állatokat is figyelembe véve.

2015. márc. 7. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbiba voltam, szerintem elfogadhatóan biztonságos az mellett fantasztikus hely. Az állatokon nem tudom mit értesz. Az állatok többsége kerüli az embereket, ha nem bántod őket akkor általában kiérnek előled. Én miattuk sehol nem aggódom inkább az miatt aggódok hogy nem találkozok velük. Ha tiszteled őket akkor ők is tisztelni és kerülni fognak téged.
2015. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Csak azt szeretném kérdezni, hogy milyen volt Indiában? Hogy tetszett, milyenek az emberek, a környezet? Imádom Indiát! :D Bocsi az off-ért.
2015. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1.-s vagyok. Nekem nagyon tetszett minden téren,bármikor visszamennék. Az emberekkel sem volt semmi gond, különösen az indiai nők tetszettek, szerintem nagyon igényesek és szépek.
2015. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!