Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a blogomról?...

Mi a véleményetek a blogomról? Hogy lehetne fejleszteni?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 21. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki vagy. Még saját domaint is csináltál. A téma sajnos engem nem érint meg, de nem miattad, hanem a legprofibb módon elkészített sem érdekelne. Tehát konstruktív kritikát nem tudok mondani, csak annyit, hogy sok sikert.
2015. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól összerakott oldal. :)
2015. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a bucket list-t kivenném. Szerintem ez csak a te dolgod és nem hinném hogy bárkit is érdekelne. A többi jó, logikus.

Viszont ennek ellentmond hogy én pl arra kattintottam először, de nekem csalódás volt, mást vártam.

Pl hajléktalant etetni, ez kicsit olyan mikor megkérdezik a szépségverseny győztesét hogy mit szeretne és a válasz az hogy világbékét.

2015. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Még várok mások véleményére is.

Utolsó: valóban kicsit ellentmond, hogy senkit nem érdekel, de te mégis oda kattintottál legelőször. Mire számítottál, ha azt mondod, hogy csalódás volt?

A 115 pontból kiszedtél egyet ami nem tetszik.

Amúgy nem tudom mennyire adka magát, de nyilván a kihúzottakat már megcsináltam, illetve néhány írás narancssárga, amire rákattintva átvisz az oldalra, ahol írok arról az élményemről. Idővel az összes áthúzottról akarok írni beszámolót.

Én szeretem olvasni az ilyen bucket list-eket, vagy "x things to do before you die" mert nekem is ötleteket és motivációt ad.

2015. márc. 22. 09:01
 5/7 szabina555 ***** válasza:

SZia!

Nekem tetszik a blogod. Két észrevétel: a bucket list szerintem jó ötlet, engem érdekel, de mivel ez alapvetően egy travel blog, szerintem érdemes lenne csak az erről a részről szóló pontokat bennehagyni. a többi valóban nem annyira érdekes, és szerintem az már magánügy.

A másik dolog, hogy hiányolok amolyan idővonalat, hogy mikor hol voltál konkrétan, számomra ez nem derült ki, és engem pl.ez is érdekelne.. de lehet én vagyok béna és nem tudta kilogikázni. :D

de am.teljesen korrekt, csak így tovább. :) irigykedve olvasom.

2015. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt vártam hogy országokat, tájakat fogsz felsorolni. Egyet kiragadtam de a többi sem volt különösebben érdekes, ezek leginkább magánügyek. Bucket list-t általában helyeket, országokat, látnivalókat sorolnak fel, nekem is van ilyen listám. Amit felsoroltál az inkább "things to do".
2015. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja még valami. A bucket list-ek pont azért jók mert ötleteket adnak másoknak. Pl van egy táj, egy rom stb amit valaki meg akar nézni de én még nem hallottam róla. Utánanézek, nekem is tetszik és így bekerül az én listámba is.
2015. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!