Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Taxival szeretnék a repülőtérr...

Taxival szeretnék a repülőtérre menni. Azt is kell mondani hogy a 2B-s terminál -ÉRKEZŐ- vagy -FELSZÁLLÓ- bejárathoz szeretnék menni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen mondd meg, és nem Felszálló, hanem Induló.

Azért kell, mert eleve induló és érkező 2 különböző szint, valamint 2A és 2B és egy kicsit arrébb van egymástól (de az már minimális). Lényeg az, hogyha már fizetsz érte, akkor pont oda vigyen ahova kell.

2015. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy hol tesz ki, nagyon kicsi a reptér.
2015. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem buta kérdés egyébként, mert én egyszer a reptérről hívtam taxit, és amikor kérdezte, hogy a 2B vagy a 2A terminálnál vagyok-e, azt mondtam, hogy pont a kettő között. Erre meg a diszpécser csaj nekiállt problémázni, hisztizni, hogy mi az, hogy a kettő között, ilyen nincs, hogy fog akkor megtalálni a taxi. Mondom neki, hogy cirka 50 méterről beszélünk, de ő csak csinálta tovább a felhajtást még akkor is, amikor azt mondtam neki, hogy jó, akkor a 2A-nál vagyok. A végén letettem a telefont, és bementem a városba busszal.
2015. márc. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. márc. 23. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!