Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem le az anyukámat...

Hogy beszéljem le az anyukámat, hogy ne jöjjön el velünk osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Szerintem tök ciki hogy ott lesz az anyám, mert így nem tudok majd önmagam lenni, tökre zárkózott leszek...le szeretném beszélni de ő csak azért akar eljönni hogy engem idegesítsen(szerintem)... Mit mondjak neki amitől végleg elmegy a kedve?:(((
2015. ápr. 3. 18:25
 1/5 anonim válasza:
100%
Mondd, hogy a többiek biztos kinéznének, ha mejelenik az anyukád. Meg, hogy a kirándulás arra van, hogy kicsit egyedül lehess te is és a családod is
2015. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. ápr. 3. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért akar menni?
2015. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
69%
Anya, ne haragudj, hogy ezt mondom, de azt hiszem, hogy ha te ott lennel osztalykirandulason, nem ereznem igazan jol magam, nem ereznem magam felszabadultanak. Kerlek ne gyere! Ugy erzem az egeszet azert csinalod csak hogy bosszants engem.
2015. ápr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

szóval le akarod beszélni arról, hogy ne jöjjön veletek ? Akkor egyet akartok mindketten, hiszen ő is menni akar :O)


Hát, ha minden ilyen gyorsan megoldódna, mint ez a probléma ?! :O))

2015. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!