Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és ha felnőtt...

13 éves vagyok és ha felnőtt leszek ki szeretnék menni argentínába buenos airesbe! Mit tanuljak mi a legjobban kereső állás magyarországon?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 20:02
 1/8 |Orfeusz| ***** válasza:
Mondjuk a spanyol tanulás nem egy haszontalan dolog. Az, hoyg mit tanulj, inkább a személyiségedtől függ. Most még tanulj mindent, három év múlva ráérsz eldönteni.
2015. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pl. tehéngondozás. Annak ott jó hasznát veheted majd.


Amúgy 13 évesen korai ezen tipródnod. Bármilyen szakmád van itthon, annak kinn épp úgy hasznát tudod venni. A lényeg, hogy szakember légy valamiben, amiben önállóan is tudsz már dolgozni.

2015. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De nyaralni szeretnél, vagy ott élni? Mert nem mindegy.
2015. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott èlni!
2015. ápr. 25. 21:20
 5/8 anonim válasza:

Ha 13 éves vagy és lány! Esetleg még csinos is vagy akkor már is mehetsz és még tanulnod sem kell.

Ha fiú vagy akkor,spanyol+angol nyelvre gyúrj közép iskola 2. osztály emelt érettségi angolból és spanyolból aztán full jeles végig orvosi egyetem és mehetsz ki a vöröskeresztel. ingyen kaja ingyen szálás stb...

2015. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha 13 éves vagyok és lány és még csinos is akkor miért ne kéne tanulnom?
2015. máj. 17. 17:19
 7/8 Milka Kamila válasza:

detto, buenos aires mániás vagyok kb 5 éves korom óta...azóta folyékonyan beszélek spanyolul :)

12/L

2015. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogy tanultál meg spanyolul? És a spanol nyelv nehéz vagy könnyű?
2015. máj. 31. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!