Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vannak országok/helyek ahova...

Vannak országok/helyek ahova kedvező feltételekkel csábítják a letelepedni vágyókat?

Figyelt kérdés
olvastam egy eldugott szigetről ahol ingyen házat is adnak.de munka nincs és nagyon elszigetelt ezért még így se megy oda senki. valami hasonló van esetleg máshol is?
2015. máj. 9. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, hogy elszigetelt, de most komolyan :D Házam van, és mit kezdjek vele ha nem tudok miből megélni? Egyem meg a házat? :D
2015. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

állat és növénytermesztésből eltartják magukat.

azért érdeklődtem hátha van még hasonló máshol is mert akkor nyilván a legkedvezőbbet választanám.a legtöbb ország vagyonokat költ arra hogy mindnekit távol tartson a határaitól szóval gondolom ez a kevés az ember még fizetünk is csak jöjjön valaki féle dolog elég ritka lehet.

2015. máj. 9. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!