Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Óceánjárón munkavállalás?

Óceánjárón munkavállalás?

Figyelt kérdés

Egy félév múlva végzek az egyetemen és ha minden jól meggy, mérnökinformatikus diplomával fogok rendelkezni. Azon gondolkodtam, hogy milyen jó lenne világot látni, plusz egy kalandban részt venni, amíg fiatal vagyok, emiatt is gondoltam, hogy szívesen elmennék egy óceánjáróra dolgozni. tar Gondolom egy nagy óceánjárón informatikusokra is szükség van és erről lenne néhány kérdésem. Sajnos mindenhol csak takarítókról meg pincérekről írnak és komolyabb munkákról nem találtam információt.


- Mennyire nehéz bekerülni?

- Milyen a munka?

- Hogy fizetnek?

- Angol felsőfok és német középfok elég?

- Milyen 2-3 hónapig egy hajón dolgozni?


Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!



2015. máj. 30. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Informatikusként szerintem nem fogsz. Minden hajónk max 1 db van aki rendben tartja a rendszert és biztos van rá jelentkező elég és ráadásul nagy tapasztalatod sincs.

Minimum 6 hónapos szerződések vannak.

2015. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szabina555 ***** válasza:

egyetértek az elsővel.

a munka ráadásul nagyon kimerítő, heti 7 napot kell dolgozni, és napi 10-12 órát. a fizu kb. 300ezer Ft havonta elsőre (bár ez sokmindentől függ), ami annyira nem rossz, mert az egészet félre tudod tenni. ha végigviszel egy szerződést, és elmész megint, akkor már többet kapsz, akkor már sokkal jobban megéri. de neten sok ilyen blog, cikk, interjú van a hajós munkákról, érdemes elolvasgatni, mert sokan tévhitben élnek ezzel kapcsolatban

2015. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!