Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amerikában működik a mobilom?

Amerikában működik a mobilom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nyáron kinn leszek az USA-ban rokonoknál meg ilyenek egy ideig és érdekelne, hogy tudom-e majd kinn használni a t-mobile-os samsung galaxy s4-emet? Nyilván sejtem, hogy valamivel többe kerül a hívásindítás stb, de azon kívül van más amire figyelnem kell?

2015. jún. 1. 12:57
 1/6 szabina555 ***** válasza:
tudod használni. de a hívásindítés konkrétan kb. 700 Ft/perc (nekem két éve annyi volt). szal telefonálásra, sms küldésre ne nagyon használd inkább.
2015. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod hasznalni, de ne akarj vele hivni/hivast fogadni, mert bazi draga lesz, de nagyon sok helyen van ingyen wifi. Wifivel orrverzesig feszezhet, emailezhetsz, stb.
2015. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen! :) még annyi kérdés, hogy és a mobilnettel mi van odakint? Mert itt ugye ha elhasznalom a keretem lelassítva még van amiert nem kell fizetnem. Ott ez hogy van? Elore is koszi
2015. jún. 3. 11:25
 4/6 szabina555 ***** válasza:

ez attól függ milyen a csomagod beállítása. vagy alapból nem tudod használni, vagy iszonyú pénzekért cserébe.

de sok helyen van wifi, ha máshol nem, az összes mekiben, szal ezzel nem lesz gondod.

2015. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos ami biztos, faradj be a szolgaltatod uzletebe (vagy hivd fel oket) es kerdezd meg.

Lehet hogy nem fogsz hivast fogadni sem inditani, de ha kicsorog a telefonod (mert vki megprobal hivni) lehet hogy a szolgaltato mar szamlazni fog (roaming dijat).

Az en szolgaltatom legalabbis ezt csinalja (igaz, hogy kulfoldon elek) de ha elhagyom az orszagot a mobilomat mindig repzi uzemmodba teszem, vagyis se ki/se be hivas, mert ha csak megcsorren, az mar sulyos osszegekbe kerul nekem. A repzi modban a wifi ugyanugy mukodik (tudok emailezni es wacupon uzenni), es az USAban a legtobb csaladnal (ahol van internet) ott van wifi is, illetve meki, strbux, ettermek, bevasarlo kozpontok korul, stb. van wifi, hacsak nem valami eldugott nebraskai faluban leszel...

2015. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. jún. 4. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!