Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Találtam egy oldalt: www.zoomo...

Pirike néni kérdése:

Találtam egy oldalt: www.zoomout.hu/akciok/budapest/nyaralas/, ahol nagyon sok akciós utazás van, de még sose vásároltam ilyen jellegű oldalon. Valakinek van valami tapasztalata?

Figyelt kérdés

#utazás #kupon #nyaralás #utazás akció
2015. jún. 2. 14:31
 1/4 Zsuzsakodi válasza:
Nekem volt már tapasztalatom az oldallal. Lényegében ez egy olyan honlap, ami az összes akciót illetve kuponos, bónuszos ajánlatot összegyűjti. Pár hónappal ezelőtt vásároltam az oldalon keresztül egy wellness hétvégét és nagyon jó volt.
2015. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Finom Anna válasza:

Nekem csakis jó tapasztalataim vannak. Szinte mindig ezen az oldalon keresgélek, mert óriási a választék. Ajánlom figyelmedbe a repülős utakat: [link]

Nagyon jó akciók vannak külföldö és belföldön is.

2015. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hűűű ez nagyon szuper:) Végül belföld lesz a nyerő! Hajdúszoboszlóra megyünk. Elég sok a választék ezen az oldalon [link]


Köszi

2015. jún. 22. 16:33
 4/4 anonim válasza:
Most értünk haza, nagyon szuper volt!! Mindenkinek ajánlom! :) [link]
2015. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!