Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki szakítana velem karöltve...

Ki szakítana velem karöltve eddigi életével és vágna neki a világnak?

Figyelt kérdés
Elegem van az eddigi életemből (anyagi zsákutca,üresség) ezért minél előbb szeretnék nekivágni a schengeni övezetnek hogy valahol új életet kezdjek a semmiből.Az út hosszú és nehéz ezért egy vagy több társnak nagyon örülnék!
2010. febr. 27. 21:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen mennék, miután elvégzem a tanulmányaimat!

Egyetértek veled, itt semmi nincs..

2010. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozok, ha végeztem a tanulmányaimmal!:)

Megyünk akkor együtt?

Tudsz még várni?:)

2010. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ó istenem bár megetehetném!

neki a vakvilágnak! Nem tudnám hol lyukadnék ki legközelebb..de nem lehet..és ez idegesít..

2010. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is mennék, ha lenne annyi bátorságom, de sajnos családfüggő vagyok és a család nem akar velem jönni :(
2010. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát igazából hétfőn indulnék egy táska és jómagam neki a vakvilágnak :)...de akár várhatok is vele kicsit mert sajna nincs sok időm (kilakoltatás,munkanélküliség,42 munkahelyről nem igazoltak vissza mert létszámstop van)tehát mennyit kéne várnom?
2010. febr. 27. 21:45
 6/20 anonim válasza:
100%
Én diploma után megyek, de már tudom, hova. Óriási esélyt kaptam, és ezt nem szalasztom el. Az eddigi életemhez képest olyan változás, amiről más álmodni se mer. Csak kell a diploma. De utána itt se vagyok.
2010. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
én még a középiskolát se végeztem el,nagyon szívesen veled tartanék,neki a vakvilágnak,nemérdekel semmi se csak egy uj élet.
2010. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Én bármikor mennék, jelenleg kilátástalan minden. Már a tanulmányokért sem éri meg maradnom.. 23L
2010. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én másfél év múlva, érettségi után költözöm.Úgy néz ki, nekem is egyedül kell mennem..úgy volt, hogy a barátommal megyek, de három és fél év tervezgetés után megijedt és mégsem akarja.

Nehéz lesz, de inkább leszek egy jó országban egy kis hangya, mint egy porfészek királynője.

2010. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
azok ketten akik velem tartanának vegyenek fel msnre ( dragelir_a_vandor@hotmail.com ) és megbeszélhetjük a többit :)
2010. febr. 27. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!