Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyaralnivágyók, akik olcsó...

Nyaralnivágyók, akik olcsó szállásra vadásznak! Hogyan találtatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon szeretnék idén nyaralni menni külföldre, de sajnos az interneten található szállások számomra elég drágának bizonyulnak, még utazási irodán keresztül is. Itt szeretném megfogni a pénzt, ugyanis inkább túrákra mennék, kipróbálnék helyi ételeket, hajókáznék, értitek. Egy 3fős apartman 100.000 Ft-nál kezdődik, de én a felénél többet nem tudnék erre szánni, és gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Lehet találni olcsóbb szállásokat, mint amik pl a booking.com-on vannak? Végigbújtam az internetet, de ennél olcsóbbat nem találtam. Utazási irodáknál is ennyi. Mentem már el tengerre, hogy ott kerestem szállást, és találtam is az internetes árak töredékéért, de azt a helyet már ismertem, korábban is jártam ott. Most egy másik országba mennék, és nem merek vakon elindulni harmadmagammal, hogy majd csak találok ott is valamit. Van valami kiskapu, hogy olcsó szálláshoz jusson az ember?
2015. jún. 15. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a booking.com és a szallas.hu ajánlatai közt mindenfélék vannak. Ezenkívül még a qponverzum.hu kuponjai lehetnek érdekesek. Egy külföldi nyaralás sosem volt olcsó dolog, régen csak egy szűk réteg engedhette meg magának. Kiskapu még a homechange, ha be mered vállalni a lakáscserét. Mi idén úgy döntöttünk, hogy csak két napra megyünk külföldre város nézésre és nappal délután alszunk majd egy parkban, ez is kijön így egész olcsón. :)
2015. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá pénzed ne menj, meg nem is tudsz, 50 000 ft-ból külföldre menni nyaralni, pls...
2015. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ilyenkorra már mindenki lefoglalja a jobb helyeket. Tengerparti strandos kempingben mobilhome-okat már januárban érdemes lefoglalni.
2015. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha huszonéves baráti társaság vagytok, akkor ajánlanám a hostelt. Ha gyerekes család vagytok, akkor ne menjetek oda. Mehettek még kempingbe. Vagy nem közvetlenül a tengerparton választotok szállást, hanem egy közeli, jó közlekedéssel bíró városban/faluban (mi így voltunk Velencében). Másik országba mentek. Hova szeretnétek menni?
2015. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olcso szallasra egy nagyon jo recept: szeptember kozepe, helyszinen keresni. Ilyenkor meg a meditteran orszagokban az idojaras kellemes, a tenger is, tovabba nincs rengeteg ember mindenhol.
2015. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Javaslom az elő- vagy utószezont, ilyenkor nem kell előre foglalni, bemész egy turista információs központba, és közlöd, hogy olcsó szállást keresel a környéken. Mi is így találtunk a múltkor Szlovéniában, és nem 1-2, hanem 9 emberre (igaz, csak 1 éjszakára).
2015. jún. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!