Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olcsó helyek ahova megéri...

Olcsó helyek ahova megéri kiköltözni és vállalkozást indítani?

Figyelt kérdés
olvastam hogy állítólag van olyan ország dél amerikában például ahol 2millióért kapsz házat,5ért a nulláról felépítesz egyet sőt 1-2millából lehet saját vállalkozást indítani, sőt egy átlag itteni magyar fizetésből ott röhögve megélsz nemúgy mint itthon. alig kell adózni alacsony az áfa, rezsi is annyiból kijön mindennel eggyütt amiből itt a villanyszámlát nem tudom befizetni stb. ez igaz? mit javasolnátok hova érdemes kiköltözni ez alapján?ázsia afrika dél és közép amerika érdekelne.lehetőleg tapasztalatból aki járt már ott vagy élt is esetleg egy ilyen magyar szemmel iszonyat olcsó helyen.
2015. máj. 8. 00:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
áruld már légyszi,melyik ez a dél amerikai ország amiről olvastál!?!?
2015. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
paraguay és peru
2015. máj. 8. 13:31
 3/16 A kérdező kommentje:
még az életben nem jártam a környéken sem azért kérdezem.
2015. máj. 8. 13:31
 4/16 anonim ***** válasza:
És elárulod, hogy mi az a vállalkozói szakértelem és tapasztalat, amivel itthon ugyan nem tudsz érvényesülni, de egy idegen országban, kultúrában, ismerősök és helyismeret nélkül az elképzelésed szerint igen?
2015. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ha igaz amit írtak és olvastam róla abban az esetben elmondhatom.itt lenyúznak rólad ötven bőrt és egy vagyonba kerül válalkozást indítani.ott egyszerű olcsó sokkal kevesebb az adó sőt 15milláig nincs. áfa 10% és még ha nem fizetik az sem érdekel senkit sem.viszont cserébe nincs szociális háló pl nyugdíj munkanélküli segély.ami viszont itthon is egy vicc és vállalkozóként hol érdekel. na szóval számolj utána kicsit.neked mindegy hogy x összegből indulsz be vagy 3-4szer annyiból?és hogy 15millát keresel egy évben addig adózni nem is kell az árak fele az itthoninak tehát olyan mitnha itthon 30millát kerestél volna.aminek itthon tuti a felét viszi az állam.kisvállalkozóként meg megsem keresel ennyit.200 forintot nem fizetsz be és jön is a nav jól megrakni. még kérdés? mit kell kamatoztatni itthon? pénzből élek nem az állam etetéséből.de 15milla felett is lényegesen kevesebb az adó mitn itthon.
2015. máj. 9. 23:46
 6/16 anonim ***** válasza:

azt áruld már el,hogy ezeken a nyomor/lepra/kábeszeres/bűnöző helyeken te mire akarsz vállalkozni?!!?

Mindenféle helyismeret,ismerősök meg stb nélkül......

2015. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
valami vendéglátóhelyre gondoltam.nyomor? a hivatalos adatok szerint a paraguay-i átlagkereset magasabb a magyarnál.állítólag akinek van melója az jól kijön.a nyomor a munkanélküliek gondja ott.azért is kérdeztem hátha valaki már járt ott az többet tudna erről mondani.
2015. máj. 10. 00:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Vendéglátóhelyre. Rendben. Szerintem legalább előtte működtess egy hónapig egy lángosost itthon... Nem kell, hogy nyereséges legyél, csak hogy kicsit érezd az ízét a dolognak...
2015. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok hogy müködik egy vállalkozás.van szakirányú végzettségem és beleláttam a dolgokba.itthon semmi pénzért nem nyitnék.szép pénzt buknék rajta.ha állod a károm akkor rendben.egyébként a kérdés sem erre vonatkozott.ettől nem lettem okosabb a dél amerikai viszonyokról.
2015. máj. 10. 20:03
 10/16 anonim ***** válasza:
OK, sok sikert! (És ajánlom figyelmedbe, hogy vannak itthon vendéglátós vállalkozások, akik nyereségesek. Szerinted ez hogyan lehetséges?)
2015. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!