Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Járt már valaki ebben a...

Járt már valaki ebben a torokországi delfin parkban? Megéri elmenni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 16. 12:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltem, az a seapark, ez tulajdonképpen aquapark? Ugyanezen az oldalon van a delfinpark is.
2015. jún. 16. 12:26
 2/7 anonim ***** válasza:

Törökországban nem, de Spanyolországban igen és ezek a parkok általában mindenhol hasonló elven működnek.


Vannak medencék, gyerek, felnőtt, ahol egész nap strandolhatsz, nem emlékszem pontosan, egy nap 2x vagy 3x van delfinshow, szuper, aztán a park más területén van kanári show, azt hiszem, az is 1 nap 2x, az is nagyon jópofa :-)


Én már voltam 2x,3x, de szívesen mennék újra :-)))

Szerintem megéri - felnőttként is élmény, ha gyerek is van veletek, akkor meg különösen ajánlott:-)

2015. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen en voltam itt. Egy-két csúszda van csak ott, mert nem kimondottan aquapark. Két részből áll, van a delfinarium része, ott tartják a delfishow-kat és ugyanitt lehet úszni a delfinekkel. A másik része egy tematikus park, ahol buvarkodni lehet a medencékben, különböző halak vannak és mesterséges romok a víz alatt. Van külön rája medence is ahol lehet úszni a ráják között és egy cápamedence, ahova ketrecben küldenek a cápák köze. Mindez egy nagyon szép park résszel rendelkezik, és a halak mellett különböző papagájfajok is találhatók, persze ketrecben. Itt van pár csúszda, de kb annyi mint Törökországban egy 5*-os szállodában amúgy is van, mert nem is ez ott a lényeg, hanem a delfinek. A belepo úgy van, hogy külön vehetsz belépőt, ha csak show-ra mész, és külön ha csak delfinúszást kérsz, és külön van olyan is ami csak a tematikus parkba szól, ha netán vki csak kísérőként jön.

Nekem amúgy nagyon tetszett, én a delfinúszás miatt mentem, show-n mar voltam, így az mar nem érdekelt. Mondjuk egy kicsit lehúzás a delfinekkel úszás, mert a végen ránk akarjak tukmalni a drága fényképeket meg a videofelvételt CD-n 150 euróért, de határozottan nem-et kell mondani akkor beken hagynak.

2015. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat!
2015. jún. 16. 21:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Második válaszolo, ezek szerint te usztál a delfinekkel? Milyen volt? En is kiprobálnám, 100 euro korul van az ára, ugye? Hány perc kb? Ja, és a dolmus, az kis buszt jelent, ugye? Tényleg akárhol leinted és megáll? Sidetol milyen messze lehet ez a delfinárium?
2015. jún. 16. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen úsztam delfinekkel, számomra nagy élmény volt, mert mar kiskorom óta erre vágytam. Nem volt sok idő, kb negyed óra, és csoportokban mehettünk, egy csoportban volt 6 ember. Igazából a delfinnel nem erintkezhrttunk olyan sokat mint amennyit szeretnénk, az idomar utasításait kellett követni. Ez az amiért sokan csalódnak az egészben, mert azt gondoljak úgy működik mint a filmekben, hogy majd lesz rá egy óra hogy kettesben ölelgesse a delfint. Hat ez nem így van, de azért jutott idő simogatasra, egy-két kor úszásra vele és még puszit is adott. Úgy emlékszem 120 euró volt, de nekünk ebbe benne volt hogy elvittek busszal és a tematikus parkba is lehettünk egész nap. Ha ti egyénileg mentek, akkor lehet hogy csak 100 euró. A dolmus igen amit le kell inteni és megáll bárhol. Az elejére rá van írva nagy betűkkel hova megy (ez esetben Alanya) ezt mar messziről látni az úton, úgyhogy könnyű leinteni. De a taxi sem drága, ha többen vagytok úgy megoszlik, és meg lehet vele beszélni a visszautat, hogy jöjjön értetek a megbeszélt helyre, idopontba és akkor nem kell dolmusra várni. Sidebol úgy fel óra az út a delfinariumba.
2015. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi!
2015. jún. 19. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!