Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol érdemes letelepednem?

Hol érdemes letelepednem?

Figyelt kérdés

Elegem lett Magyarországból, a magyarországi viszonyokból.

Van két millió forintom, összepakolom a kis cuccaimat, és elhúzok valahova.

Nem feltétlenül Európában gondolkodok,sőt ...

Hova érdemes menni szerintetek, ahol az itthoninál nyugodtabb, békésebb életem lenne és viszonylag gyorsan kapnék munkát is?

Felsőoktatási végzettségem nincs, évek óta vállalkozóként tevékenykedek (26 éves vagyok)

Amihez értek:

- grafika

- weboldalkészítés

- marketing


illetve nyílván a kezdetben ésszerű keretek között bármit elvállal az ember.

A két millió forint arra kell, hogy amíg kiérek és nem találok munkát legyen hol laknom, legyen mit ennem, plusz repjegy ugye.

Mit javasoltok?



2015. jún. 17. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:

ja egy fontosat kifelejtettem:

angolul, németül, és spanyolul beszélek

2015. jún. 17. 19:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked Afrika veszettül passzol.
2015. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anglia vagy Németország, Ausztria, Svájc. A 2 Millió kezdetnek nem rossz, de javaslom, hogy csak akkor menj ki, ha már van biztos helyed. Számolj azzal, hogy városokban nagyon drága és nehéz is albérletet találni, 3 havi kauciót kérnek, tehát 4 hónapot előre fizetsz. Spanyolországba meg menj el kirándulni, arra szuper hasonlóan kis hazánkhoz..
2015. jún. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Béluska2016 ***** válasza:
Valami gyönyörű dél ázsiai helyre... Hajrá!.. követlek!
2016. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!