Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjek külföldre nyaralni?

Hova menjek külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés
Indokoljátok meg,mért oda!
2015. jún. 27. 21:06
 1/2 Kis Petra21 válasza:
szerintem London egy tökéletes hely lenne, ugyanis nagyon sok híres múzeum található ott, különféle híres épületek, az utazás könnyen megoldható. ugyan ez vonatkozik Párizsra, de ha egy kicsit messzebb akarsz utazni ajánlom Kínát, Japánt, Dél-Koreát. de ha mégse ennyire messze akkor menny a csizmába Olasz országba. ;) én ezeket ajánlom. talán még Ír ország vagy Görög ország jó. Ír ország a félelmetes sziklái és a romantikus partjai miatt ilyen látogatott...
2015. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Horvátországnak van a legszebb strandjai, ha nyaralni akarsz menni akkor ide menj.

Ha nem feltétlenül strandolni fürdeni szeretnél inkább nézelődni akkor ajánlom Angliát, Írországot és Izlandot. Egyre népszerűbb a sok látnivaló miatt Spanyolország...

De ha a pénztárca szűk akkor inkább a nyaralást válaszd.

Sokkal jobb strandolni, napozni, fürödni mind múzeumokba járkálni.

Én tehát Horvátországba mennék.

Ez az én véleményem, remélem segítettem. :)

2015. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!