Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki egyedül jár...

Van itt olyan aki egyedül jár nyaralni külföldre?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy nincs senkije,de vágyik kikapcsolódásra,utazásra és egyedül is bevállal egy hetes nyaralást 40-50-es korosztályból?!
2014. dec. 28. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én harmincas vagyok, de sokszor egyedül utazom.
2014. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egyedül szoktam nyaralni járni, de nem azért, mert nincs senkim. Általában kitalálom, hogy mit szeretnék, és kicsi rá az esély, hogy találok valakit az ismerőseim közül, aki pont akkor, pont ugyanígy akar nyaralni menni. (Mivel ezek nálam igen intenzív utazgatásos városlátogatások, napi 10-12 óra gyaloglással, hostelben alvással, több városba való elutazással...)


Szóval a legegyszerűbb elmennem egyedül, és ott helyben társaságot keresni. Ez nem is nehéz amúgy, ha az ember hostelben lakik. Imádok így nyaralni járni. :) Már rájöttem, hogy sokkal jobb, mint együtt menni másokkal, és állandóan alkalmazkodni, adott esetben összeveszni...


29/N

2014. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, azt nem néztem, hogy téged csak a 40-50-es korosztály érdekel...
2014. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3! Nem csak az érdekel,csak gondoltam a fiatalabbak inkább haveri társasággal mennek ha nincs párjuk! :) Igen,én is jól érzem magam egyedül,azt csinálok amit akarok,nem kell alkalmazkodni ha éppen a parton akarok henyélni azt teszem és nem kényszerből múzeumot látogatok! Köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 28. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam egyedüli utazni társ/társaság hiányában, de inkább rövidebb, 2-3-4 napos városnézésekre. Tipikus nyaralóhelyen azt hiszem unnám magam 1 héten át.

39/F

2014. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!