Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kecskeméten hol vannak sétálók...

Kecskeméten hol vannak sétálók, olyan helyek ahová nyáron este érdemes el menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,augusztusba a párommal el megyünk két napra kikapcsolódni a kecskeméti Four Points by Sheraton hotelbe.Arra lennék kíváncsi, hogy este hová tudnánk elmenni akár a belvárosba, vagy egy olyan sétálóra,ahol este vannak programok? :)

18L



2015. jún. 29. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Főtér. Ezt az egy helyet tudom említeni, ez most is tele van árusokkal, kajásbódékkal, padokkal és programokkal. Lesz Hírös Hét fesztivál is, augusztus 13-20. között.
2015. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép kis város,bárhol !
2015. jún. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,szépen sajnos lemaradunk a hírességekről ,mert 6.-án vagy 7.-én indulunk :)
2015. jún. 29. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igazából a Fő teret tudod mondani én is. Nekem a párom ott lakik szép város az tény, de amúgy nem valami nagy szám. Engem valahogy nem fogott meg.

Programok se nagyon vannak lesz Hirös hét igen meg most is van KAFF de nincs rajta semmi se.

Buli hely is egyetlen egy van említésre méltó a városba, kocsmákból is vagy kettőt tudnék mondani.

Fő téren beülni valahová tényleg szép meg romantikus, de nem nagy dolog:)

Semmi kiránduló hely, vagy túlzott látványosság nincs.

2015. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valami szuper éttermet tudnátok ott ajánlani? Első nap amikor megérkezünk valahová be szeretnénk ülni kajálni :)
2015. júl. 5. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!