Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az Eiffel toronyra nappal...

Az Eiffel toronyra nappal vagy este érdemes felmenni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 18:30
 1/8 anonim válasza:

Én még nem voltam, de néztem képeket, de nem tudok dönteni :D Szerintem te sem tudnál:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ja ezeket a képeket a torony tetején csinálták
2011. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer bevállalnám ha már ott lennék. Egyszer élünk :)
2011. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én voltam 10 éve,2x is fent.Egyszer délelött, és egyszer naplementekor .Na az utóbbi csodálatos volt.A gyönyörű fények a szürkületben,de azért még jól lehetett látni.A szél volt egy kicsit zavaró,érezni lehetett ahogy kileng egy picit a teteje .
2011. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Este zárva van úgyhogy szerintem...
2011. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nappal is és este is érdemes felmenni. ráadásul a 3. szintig érdemes jegyet venni, onnan a legszebb a kilátás. este 10 vagy 11-ig nyítva van
2011. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs zárva este,azt hiszem,3/4 12-ig adnak ki jegyeket. Hát,mi úgy csináltuk, hogy felmentünk világosban,mikor még mindent jól lehetett látni,és lejöttünk sötétben.
2011. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is úgy mentünk, hogy világosban mentünk fel, szétnéztünk... Majd valamelyik szinten beültem filmet nézni, mások meg társalogni és kávézgatni. Mikor lejöttünk már sötét volt.


Szerintem világosban azért jobb, mert be lehet azonosítani az épületeket ahol voltunk és ahova menni fogunk, illetve még lehet jó ötleteket "meglátni", hogy mit is nézzünk még meg.

De ez a naplementés dolog, amit említettek előttem, hú az most nagyon izgatja a fantáziámat! Na ha még egyszer eljutok oda... :-)

2011. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!