Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit lehet egy hosszú 10-12...

Mit lehet egy hosszú 10-12 órás vonat uton csinálni napal? Az InterCity vonatokon van wifi és konektro és ezek biztonságosak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni, filmet nézni, beszélgetni, netezni, társasjátékozni (vannak ilyen travel kiadások), aludni.
2015. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És nézni a tájat, az állatokat, embereket :-)
2015. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

10-12 ora vonaton? Miért nem mész repülővel? Kb ugyanannyiba kerülne, csak nyernél fél napot vele.

A vonaton én olvasni szoktam, vagy bámészkodni az ablakon át - de még sosem utaztam vonattal többet, mint 3-4 órát. El nem tudok képzelni egy 12 órás utat vonaton... Ha kimész wc-re, ellophatják a csomagodat, ha kajálsz, ott figyeli tizenöt másik ember, ha elgémberedsz, és el kezdesz járkálni, azzal másokat zavarhatsz, és megint gond a cuccok felügyelete... jajjjjjjjj.

2015. jún. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Mi sokat vonatoztunk! 13 órás volt az út. Ketten könnyebb, de sok érdekes embert meg lehet ismerni egy vonatozás alkalmával. Nem törvényszerű örök barátságot kötni, de a vonatutat könnyebbé tehetitek egymásnak egy jó beszélgetéssel. Amúgy a már elhangzott olvasás, rejtvényfejtés és alvás i megoldás. :-)
2015. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
A "miért nem mész repülővel?" kérdésre pedig egyszerű a válasz. Sokszor sokkal olcsóbb! Mi például 12.000.- forintért vettünk vonatjegyet míg a repülőjegy legalább 30.000.- lett volna. (de az is csak nagy szerencsével, de inkább 50-60.000.-) Időben mondjuk kb a fele lett volna. Mert azt azért ne felejtsük, hogy igaz a repülés gyors, de el kell jutni a reptérre, érdemes 1 órával előtte ott lenni, aztán a reptérről még az út.
2015. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
65%
Filmet nézni pl. Nézz meg a Harry Potter trilógiából annyi részt amennyinbelefér vagy olvass Harry Pottert (én ezt csinálnám)
2015. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!