Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olyan szigetet vagy országot...

Olyan szigetet vagy országot keresnék ahol érdemes lakni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam ahol nincs természeti katasztrófa és jó a biztonság!Az árak nem magasak!Ha lehet angolul beszéljenek de minden érdekel!Európát nem nagyon szeretem de azt is írjátok hátha még tetszik!

2015. júl. 14. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek más jön be. Nekem például most a nagy kedvencem Magyarország. Mivel már éltem itt is, ott is, tudom hogy mit vesztettem és nyertem azzal, hogy elköltöztem. Máshol másmilyen problémák vannak, egyik hely sem tökéletes. Magyarország toronymagasan a legjobb hely ahol eddig éltem.
2015. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos van pár bajom Magyarországal!
2015. júl. 14. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán tudom a kanári szigeteket, azon belül Fuertaventurát ajánlani. Mi idén voltunk ott nyaralni és egy nagyon élhetö sziget.

Spanyolországhoz tartozik, így nem egy szegény sziget. Van munka a vendéglátásban rendesen, sok sok oriási hotel van.

Elég tiszta sziget, kevés szemét, és a közbiztonság is elég jó. A klíma isteni, télen 20 fok alá nem megy, nyáron van melegebb, de a szél miatt akkor is nagyon jó. A klíma miatt télen is nagy a túrizmus, vagy is munka télen nyáron ugyan annyi.


Habár esö ritkán esik, ezért elég kopár a sziget, de engem nagyon megnyert, simán élnék ott is.

2015. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:
40%

"Nekem sajnos van pár bajom Magyarországal!"

Ne is mondd! Nekem is! De azért még mindig itt élnek a rokonaim, a haverok, itt köszön az anyanyelvemen a szomszéd, itt ismerem a politikusokat, és itt tudom, hogy kinek a ku.r.va anyját.

Máshol ezt kezdhetném elölről, és sok-sok évig tartana újra felépíteni.

2015. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
San Marino
2015. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Málta?
2015. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!