Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes Londonba menni lakni?...

Érdemes Londonba menni lakni? Ha igen, melyik részére?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szakmával és jó nyelvtudással érkezel ide, akkor szerintem megéri. Egyébként nem nagyon. Mosogatással, takarítással itt sem lehet sokkal jobban élni, mint otthon.
2013. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit az első ír az igaz, de egyébként érdemesebb vidékre költözni mert ott kb fele annyi az albérlet. London Európa legdrágább városa.
2013. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Amit az első ír az igaz, de egyébként érdemesebb vidékre költözni mert ott kb fele annyi az albérlet. London Európa legdrágább városa."


Első vagyok. Igen, én is gondolkodtam vidékben, de valahogy nem tudnám elviselni az életet egy Londonnál kisebb városban. Másrészt nekem a szakmában itt van a legtöbb lehetőség, így azért sem éri meg vidékre menni.

2013. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a munka ideköt akkor nem sokat tudsz tenni, mi nagyon gondolkozunk a vidékre költözésen mert a fizetés kb ugyanennyi lenne és amennyiért most bérelünk egy dupla szobát annyiból már majdnem kijön egy kis lakás Londonon kívül. Meg sokkal jobb lenne egy kevésbé rohanó, nem ennyire zsúfolt csendesebb kisvárosban.
2013. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha mindenképp London akkor a centrumtól (1-es zóna) kifelé haladva csökkennek az albérlet árak, bár azt is érdemes belekalkulálni hogy mennyit kell utaznod a munkahelyedre, mert simán órákba is telik mire eljutsz A-ból B-be ha a város másik felére mész.

Mi North West Londonban lakunk, ezt tudom ajánlani, nagyon nyugis környék. Hampstead, Golders Green, Willesden Green, St Johns Wood, Finchley, ezek jó környékek, délet nem annyira ismerem, de Harlesdent és Brixtont nem ajánlom.

2013. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom Digohoz, az Észak-Nyugati részek valóban jók, én Golders Green-ben lakom, ami egész jó.
2013. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :) valóban elég drága város, de mindennél jobban imádom ezt a helyet.
2013. jan. 5. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!