Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért érzem azt amikor hazameg...

Samanta :) kérdése:

Miért érzem azt amikor hazamegyek a nyaralásomról, hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

A rokonaimnál szoktam nyaralni, anyukám elvisz kocsival a faluba, és itt vagyok minden évben másfél hónapot, majd mikor visszamenésre kerül a sor, már a sírás fojtogat, számolom a percet mennyit lehetek még itt, majd hazamegyünk, út közben is bekönnyezem de nem akarom hogy lássa anyukám, majd reggel mikor másnap felébredek és anyukám dolgozni van, egyedül érzem magam, hiányoznak az unokatesóim, nagyim, és nagyjából 2órát sírok... csak velem van ez?

17/L



2015. júl. 30. 23:07
 1/5 A kérdező kommentje:
most is sírok pedig még el sem mentünk:(
2015. júl. 30. 23:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne sírj https://www.youtube.com/watch?v=gsbwcMI5QME, velem is szokott úgy lenni, hogy szarul vagyok ha egyedül kell otthon lennem. Próbálj meg valami, olyat csinálni ami 1) társasági tevékenység, 2) elvonja a figyelmed. Keress valami király hobbit, élvezd a nyarat csak ezt tudom tanácsolni.
2015. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Polipeter ***** válasza:

a környezet változás mindenkiből mást hoz ki. És ha olyan emberekkel voltál akiket szeretsz, érthető hogy nem örülsz a búcsúnak!

Igen, élvezd a nyarat! :)

2015. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
élvezd az otthon létet is :D
2015. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2015. júl. 31. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!