Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, ki teljesen...

Van itt olyan, ki teljesen egyedül ment egy külföldi (nem szervezett) utazásra? Megosztaná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Én magam egy hasonlóba szeretnék belevágni idén nyáron. Bulgária-Románia-Ukrajna, vonattal, egyedül. A szállások már lefoglalva. (Felsőfokon beszélek angolul és franciául)


22f



2015. jún. 22. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen,én megtettem többször is.Mondjuk idősebb vagyok nálad 20 évvel(f).

2009-ben magam szerveztem az utazásom Irán meg Törökországba egyedül utazóként,semmi problémám nem akadt sehol.Tavaly meg Észak-Amerikában.Nyáron hasonló körülmények között fogok 5 hetet tölteni Dél-Amerika 3 országában.Ha óvatos vagy,nem mászkálsz éjszaka veszélyes helyeken,nem esik bántodásod.

2015. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én voltam, Bali, Szingapúr, Malajzia, Ausztrália, Anglia és Oroszország.

Ha tudsz angolul akkor nincs gond.

22L

2015. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szabina555 ***** válasza:
én USA utat tettem meg így, 21 évesen, lányként. nem lesz gond, én azt csináltam, hogy itthon meghagytam az útitervet és a már lefoglalt szállások elérhetőségét, illetve a követség elérhetőségét, hogyha bármi baj van, és nem jelentkezem napokig, akkor tudjanak hol keresni, hogy pl. a szálláspn becsekkoltam-e, stb. ez csak alapvető biztonság szerintem. de sokkal jobb így utazni, mint szervezett úttal szerintem. olcsóbb is, és nem olyan kötött. ha beszélsz angolul, akkor mindenhol boldogulni fogsz :)
2015. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ukrajnban azért csak óvatosan! A veszélyes régiókat érdemes elkerülni.
2015. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen egyéni szervezés: Irán, Nepál, Kína, Vietnám. Laosz, Thaiföld, Kambodzsa, Myanmar, India, Sri Lanka, Indonézia, Malájzia, Egyiptom


Szóval csak bátran, nagy élmény lesz.

2015. jún. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat, igazán kedves dolgokat írtatok. Mindenkinek ment a zöld kéz (ha ez jelent valamit)


utolsó válaszadó: Laosz nekem is nagy kedvencem, megkérdezhetem nemedet/ s az utazás idején aktuális korodat?

2015. jún. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!