Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti milyen utazók vagytok?...

Ti milyen utazók vagytok? Szerettek mindig ugyanoda visszajárni, vagy szerettek mindig más helyre menni? . (külföld).

Figyelt kérdés
Mondjuk Horvátországon/Görögországon/Olaszországon stb. belül is inkább ugyanoda minden évben, vagy országon belül is máshova?

2015. aug. 3. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi mindig új helyre megyünk.

pl: Olaszország az egyik kedvencem, többször voltunk és megyünk még, de nem megyek ugyanoda ahol voltam amikor annyi mindent fel lehet még fedezni. Mindig más város a cél. Így vagyok minden országgal. Horvátországban még nem voltunk, igaz, oda nem is vágyunk, nem igazán érdekel minket.

2015. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Mi mindig ugyanoda, Miskolcra. Ugyanis külföldön lakunk, és ha "nyaralni" megyünk, akkor a nyaralás szó alatt Magyarországot, azon belül Miskolcot kell mindig érteni.
2015. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szeretek mindig máshová menni, annyi hely van, ahová el szeretnék jutni, így is mindig dilemma az úticél kiválasztása.


Nagyon szívesen visszamennék azokra a helyekre, amelyek nagyon tetszettek, de nem szívesen "pazarolom" a szabikat ilyen helyekre, amikor egy csomó felfedezetlen úticél van még előttünk.

2015. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyaron mindig ugyanoda megyunk Olaszorszagba, telen meg valtogatjuk, most a Kanari-szigeteket probalgatjuk vegig.
2015. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbálunk mindig máshova menni és mindig feltérképezni az adott környéket, szeretünk új helyeket megismerni, de azért van pár hely a listánkon, ahova szeretnénk majd visszamenni.
2015. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én mindig más nagyvárosokat szeretek meglátogatni, és egyedül, gyalogosan keresztül-kasul bejárni. :)
2015. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindig máshova megyünk, lehetőleg mindig más országba is.
2015. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ország nem egyutas ország pl India, Kína, Indonézia stb, főleg ha a utazó vagy és nem turista. Én a legtöbb helyre még vissza szeretnék menni, van hova többször is.
2015. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden evben mashova megyek altalaban.Iden Kambidzaba fogok. Tavaj Szenegalban es Gambiaban jartam. Az Ellott Jordaniaban.
2015. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2015. aug. 4. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!