Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Meglepetés lenne, hova vigyem...

Meglepetés lenne, hova vigyem a barátnőmet nyaralni?

Figyelt kérdés

Mindketten 20 évesek vagyunk. A pénz nem gond, akármi szóba jöhet. 2 hétre mennénk. Szerintetek ezek közül melyik lenne a legjobb és miért?


Olaszország - voltunk már itt de imádja nagyon

Görögország - szerintem szép

Ausztrália - sokszor emlegeti

Afrika - szereti az állatokat és a szafari sem lenne akadály



Ti hova mennétek el? Melyiket választanátok?


Szeret hajókázni viszont tömegközlekedést nem nagyon szereti, ahhoz kocsit kell bérelnünk, hogy mondjuk várost nézzünk ha olyan van, mert repülővel mennénk.


Ti melyiknek örülnétek a legjobban? :)



2015. aug. 7. 00:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Törökországot inkább hanyagoljátok, ott egyre rosszabb a helyzet.

Tudom, hogy romantikus stb. stb. de ha Olaszországba mennétek, akkor már inkább Horvátország, ott sokkal szebbek a tengerpartok.

Szerintem a felsoroltak közül legyen Ausztrália, nagyon sokoldalú, van rengeteg nagyváros, de van elképesztően érintetlen vadon is, én biztos oda mennék. Rengeteg látnivaló, strand, korallzátony. Az meg egy hülyeség, hogy nem romantikus, minden országban van romantikus hely, abban meg nem hiszek, hogy egy orszg maga romantikus tud lenni.

2015. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!