Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges?

Pety001 kérdése:

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem hogy lehetségeslenne az hogy egy baráticsoportal valaki körbeutazza a Világot..(igazábol gon dolom hogy igen) De kb--mekkora költség lenne az oltásokon kivül mire kellene pénzt kiadni ?

2015. aug. 23. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg milyen igenyeid vannak (pl. szallas, utazas teren), mennyi idot szansz minderre. Nagyobb (ertsd: 2+ fo) tarsasaggal pl. a stoppolas mar biztosan felejtos - raadasul par orszagban illegalis is. Igy marad a standard kozlekedes, vagy epp sajat jarmu.


Parmillio alatt nem hinnem, hogy kijonnel...

2015. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát az ugy kemény ..

amugy én is a stopolásra gondoltam és nincsenek nagy igények csak ne legyen tetves hely és ne legyen vizes :D

2015. aug. 24. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam az El Camino zarándokútról - a cikkben egy nő már a sírás határán állt, mert egyik szálláshelyen ágyi poloskákat szedett össze. Ez csak azért maradt meg bennem, mert ezt azért nem gondoltam volna... persze, ahol sok ember megfordul, ott nem csoda...
2015. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na én ehez a kérdéshez hozzáírnám..ezt a kérdésem is..

Lehetséges az hogy ezen az oldalon vagy facebbok-on vagy bárhol..öszelehet hozni olyat hogy kiutazol pl Americába ugy hogy akikhez mensz azokkal csak azon az oldalon beszéltél és igazábol vad idegenek... Ez furcsa lett...az a lényeg hogy beszélsz olyan emberel..családal akik befogadnának téged pár hétre ha odamennél..természetesen külföldön..Én személy szerint amerikára gondoltam :D lehetséges ( ha nem értetétek megprobálom ujrafogalmazni)

2015. aug. 24. 22:00
 5/5 anonim válasza:

Engedd meg, hogy a leggazdagabb magyart, Gattyán Györgyöt idézzem szabadosan:

" Mielőtt órákat, napokat töltenénk valaminek a kitalálásával, előbb guglizzunk rá, hátha már létezik..." :-)

2015. aug. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!