Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vannak még olyan misztikus,...

Vannak még olyan misztikus, lehetőleg elhagyatott régi templomok még valahol Kambodzsán kívül?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert el szeretnék utazni, viszont csak erről az egy helyről tudok. Főleg az ilyen félig dzsungelben lévő épületek érdekelnek.

Amúgy busszal vagy vonattal valahogyan ki lehetne utazni? Kb. mennyibe kerülne?

Kérlek valaki válaszoljon, előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)



2015. aug. 29. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A kambodzsai sincs dzsungelben. De Ázsiában 3 ilyen csoda van, Angkor Kambodzsa, Bagan Myanmar, és Prambanan Boroboddur Indonézis. Aztán ott vannak Thaiföldön Sukothai, Si Sachanalai, Khampeg Phet, Phimai stb.

Angkor tuk tukkal vagy biciklivel megjárható (én tuk tukkal voltam)

Bagan én biciklivel jártam meg

Prambanan és Borobodur én busszal és gyalog jártam meg

És aztán még ott van Indonéziában Gedung Songo, gyönyörű környezet, busszal jártam meg, Muara Jambi ez dzsungelben van, ojek-kel (motor taxi) jártam meg.

És akkor ahol még nem jártam Guatemala, Mexikó, Peru mind mind fantasztikus helyek.

Szóval millió hely van.

Mennyibe kerülne? Ázsia kb 300E ft. K és D Amerika sokkal több.

2015. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Wow, köszönöm szépen a hosszú, tartalmas választ. :) Megnéztem mindet, valóban csodálatos helyek. Mindenképpen utánuk nézek. Amúgy bocsi, rád írhatok privátban? Ha van kedved, akkor mesélnél néhány dolgot az ott töltött élményeidről?
2015. aug. 29. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írhatsz.
2015. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!