Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amerikába vagy Angliába...

Amerikába vagy Angliába költözzek?

Figyelt kérdés

Bizonytalan vagyok, hisz mind a két országot nagyon imádom. Amerikában azért szeretnék élni, mert egyszerűen tetszik az ottani élet+a munkahely. Angliába meg azért, mert az ottani élet is tetszik!

Segítsetek!



2015. szept. 20. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amcsiba nem mehetsz ki csak úgy, ergo marad Anglia
2015. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:)
2015. szept. 20. 09:41
 3/6 anonim válasza:
100%

MÁLTA


Olvass utána,mintha egy mediterrán Anglia lenne. Pompás hely!

2015. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Amerikába elég nehéz dolgozni is kimenni, nem még letelepedni és kint maradni, ergo Anglia.
2015. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Angliában élek, ha tehetném, Máltára költöznék!
2015. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tetszik az ottani élet+a munkahely - melyik allamban jartal eddig es mit dolgoztal?


Nehogy azt mondd, hogy a filmekbol tajekozodsz, mert eret vagok magamon.


Ha nem jartal minimum EGY USA allamban, es nem volt legalabb EGY amerikai munkad, akkor fogalmad sincs mirol beszelsz. Nem bantani akarlak, de egy 14 eves almodozo vagy?


Kismillio kerdessel talalkozom nap mint nap, ahol USA igy USA ugy, aradoznak a kerdezok. Ezzel nekem semmi gondom. En kint elek, tudom milyen es nem veletlenul elek itt mert tudom milyen jo, de amikor megkerdezem hanyszor jartak itt es zero a valasz, akkor hogy a tokombe tudnak velemenyt nyilvanitani barmirol is???


Ha valaki kulfoldre vagyik, akkor tessek Europan belul elutazni barhova, mert az Unio miatt lehet dolgozni/elni akarhol. Persze nyelvtudas nelkul butasag neki indulni. Lehetoleg abba az orszagba kell menni, amelyiknek a nyelven mar nem tudnak eladni. Ha ertesz/beszelsz angolul, akkor Anglia. Ha birod a hideget/esot, akkor Irorszag.

Meg tanulhatsz is unios orszagokban de ha "tokre bejon az usa mert nezem a horror sztorit es hogy mennyek ki, segiccsetek" azokat inkabb tessek a humor kategoriaba tenni...

2015. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!