Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Elszeretnék menni Londonba....

Elszeretnék menni Londonba. Mennyi lenne elmenni kocsival? Ugyanennyi lenne vissza is? Mennyit kéne vinnem, hogy megéljek 2 hónapig? És úgy, hogy nézelődni is szeretnék, éttermekbe járni.

Figyelt kérdés
2015. okt. 16. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Mennyi lenne mi? Idő? Pénz? Km? Mivel Trabant-tal, SUV-val?

Tudsz értelmesen is fogalmazni?

Nézelődés ingyenes, ha be is akarsz valahova menni az már pénzbe kerül.

2015. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Autóval sokkal drágább. Nem csupán benzinköltség, hanem autópályadíjak több országban is és a komp sem olcsó. Ha már Londonban vagy, akkor az autódat le is teheted 2 hónapra, mert ott nem menő a belvárosi autókázás. Mindenki tömegközlekedik. Szóval ez egy elég rossz ötlet részedről. Repülni kell és helyi bérletet venni.
2015. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Kommentelő: Pénz. És én tudok értelmesen fogalmazni, csak te vagy hozzá hülye. És be is szeretnék menni valahova.
2015. okt. 16. 19:18
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő: Én ragaszkodom akkor is a kocsihoz. És én csak oda és haza mennék kocsival. Ott már én is tömeggel közlekednék.
2015. okt. 16. 19:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Valamennyi lenne elmenni kocsival!Vissza lehet ugyanennyi lenne,de az is lehet,hogy nem!Annyit kéne vigyél 2 hónapra,hogy elég legyen!Ha nézelődni szeretnél meg étterembe járni,akkor lehet egy kicsit többet!
2015. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért muszáj, hogy kocsival menj?


Mert repülővel tényleg olcsóbb és sokkal hamarabb ott is vagy.

2015. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fél a repüléstől. De szegény nem tudja, hogy autóban meghalni 1000x valószínűbb, mint repüléskor.
2015. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem Londont, de nem mennék oda kocsival. Szerintem nagyon macera a jobbos közlekedésben balos autóval járni és balesetveszélyes is. Ha nem akarsz repülni, menj busszal, vagy vonattal. Nem számoltam ki, de az út oda-vissza biztos eléri a 100 ezret (benzin, pályadíjak, komp, stb.), de lehet, hogy jóval több. Londonban a szállás nagyon drága, általában szállóban laktunk, egyszer voltunk hosszabb ideig, akkor ismerősök segítettek találni egy szobát egy külvárosban, 100 font/hét volt (4 szobás lakásban, közös konyha, mellékhelyiség használattal). Mivel erős a font, minden drágának fog tünni az itthoni árakhoz képest, mondjuk kb. másfélszeressel számolhatsz. Étterem, szolgáltatások, stb. még több. De a részleteket majd leírják mások, éppen a drága font miatt az utóbbi időben nem voltam kinn :-(
2015. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Számold ki az üzemanyag költséget, add hozzá az autópálya díjakat.

Erre még rá jön a komp vagy vonatjegy.

Plusz még a parkolást is old meg 2 hónapra.

Add hozzá a 2 hónapi szállásodat, meg amit megeszel megiszol.

Nézd meg a tömegközlekedési bérletárakat.

Az éttermek árait se felejtsd ki.


Ezeken tudsz sprórolni, ha nem saját kocsival, hanem telekocsival mész.

Hostelben húzod meg magad és nem étterembe, hanem valami fish and chips-es vagy gyors kajáldában eszel.

Valamint ingyenes múzeumokat látogatsz, elkerülöd a metrót és buszbérletet töltöl az oysteredre.

2015. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2,5-3 millió forintot.
2015. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!